10 Patricia - jazykový génius

29. června 2007 v 21:34 | Lisa Reinhard
Patricia je ze všech jazykově velmi nadaných dětí Kellyových snad nejtalentovanější: Mluví plynule španělsky, italsky, anglicky, německy, francouzsky a holandsky. Narodila se 25. listopadu 1969 ve španělském Camonalu a k hudbě se dostala především svou tvrdošíjností. Protože její starší sourozenci chodili s rodiči na pouliční koncerty a ona nechtěla zůstávat sama doma, už jako malá holčička popadla kytaru a cvičila jako posedlá, až se směla účastnit rodinných vystoupení.
Dnes je s harfou a bicími, akordeonem, klavírem, kytarou a samozřejmě se svým pronikavým hlasem důležitou součástí rodinné show. Ale uměla by si pro sebe představit i jiné povolání, jež by s sebou neneslo slávu ve světle ramp: "Kdybych nedělala hudbu," řekla jednou, "stala bych se lékařkou. Jsem totiž skutečná baba kořenářka. Pomocí čajů a léčivých směsí, které sama připravuju, udržuju zdraví nás všech."
Stálého přítele už Patricia neměla několik let. "Před pár lety existoval jeden kluk, do kterého jsem byla šíleně zamilovaná," svěřila se. "Bohužel to skončilo nešťastně. Od té doby jsem se už nezamilovala..." Žádný div, při neklidném životě rodiny a hlavně při neustálém cestování nakonec nezbývá čas na uzavírání známostí. "Když je člověk pořád na turné," řekla, "pozná sice hodně lidí, ale mnoho jich opět brzy ztratí z očí. Při způsobu života, jaký vedeme my, je těžké získat skutečně hluboká přátelství, ale pro mě je několik málo dobrých přátelství důležitější než mnoho povrchních."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama