13 Ostýchavý John

30. června 2007 v 16:42 | Lisa Reinhard
John má klidnou, introvertní povahu. Na turné řídí autobus Kellyových, hraje na kytaru, akordeon a bicí. Druhý nejstarší z hudebně nadaných sourozenců Kellyových se narodil 8. března 1967 ve španělské Talaveře.
Jako teenager dlouho navštěvoval renomovanou baletní školu Johna Cranka ve Stuttgartu. Vyloženou slabost má John pro fotografie a filmy. "Svůj první foťák," vyprávěl v prosinci 1994, "jsem dostal ve 13 letech. Nejraději jsem fotil západy slunce. Jsem velmi romantický."
Mezitím se John samozřejmě věnoval i jiným motivům: Na cestách mezi koncerty chodí rád s videokamerou v ruce a mimo jiné dělal pro video o Kelly Family "Street Life" druhého režiséra a koproducenta.
To, co mu jinak ještě leží na srdci, na sebe bohužel nechává trochu čekat: stálá přítelkyně. "Je pro mě těžké chodit za dívkami. Dávám si vždycky příliš dlouho na čas. V 15 jsem byl poprvé zamilovaný: do Patriciiny nejlepší přítelkyně Marie. Byli jsme spolu asi rok, pak se naše rodina odstěhovala do Francie. Mnoho měsíců jsme si ještě dopisovali, pak to ustalo."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama