14 Barby - mnohostranná umělkyně

30. června 2007 v 17:32 | Lisa Reinhard
Smysl pro vše umělecké má Barby, která se vlastně jmenuje Barbara Ann, stejně jako její zemřelá matka. Zvláště v jednom svou matku odedávna následuje: Na koncertech Kelly Family pravidelně zazáří jako velmi nadaná a výrazná tanečnice.
"Matka byla můj velký vzor," prozradila jednou. "Byla jsem vždycky úplně nadšená, jak skvěle uměla tančit balet. Vyjádřit se pohyby, to mě vždycky fascinovalo. V sedmi letech jsem na slavnosti v Baskicku poprvé tančila před diváky. Hudba mě tak strhla, že jsem začala tančit se zavřenýma očima. Když jsem opět otevřela oči, stáli lidé okolo mě a tleskali." Dnes patří její taneční vložky k vrcholům téměř každého koncertu Kelly Family.
Barby se narodila 28. dubna 1975 ve španělském Belascoainu. Ve skupině hraje kromě jiného na kytaru, klavír a bicí a za kulisami se jako talentovaná "kostýmová designérka" stará o oblečení svých sourozenců na vystoupení.
Aby se odreagovala od stresu mnoha turné, maluje Barby ráda akvarely a také její deník Kelly Family se spíše podobá profesionální reportáži o turné než albu poezie: "Do alb zaznamenávám anekdoty a události a stránky bohatě zdobím obrázky, sušenými květinami a pohlednicemi."
Ale to všechno teď ve srovnání s minulými roky přichází trochu zkrátka, a sice z důvodu, který je pro Barby velmi potěšitelný: "Jsem teď po uši zamilovaná!" svěřila se radostně v lednu 1995. "Nádherný pocit. Znám ho už rok. Je starší než já, velký, silný a má krásné hnědé oči. Nemám však ráda pouze jeho vzhled, ale i jeho vřelou, milou povahu. Možná pro něho napíšu milostnou píseň. Kdo to je, to však zůstane mé tajemství, protože láska je jako křehká rostlina, která roste opatrně a pomalu..."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama