Kellyovi si zamilovali Moravu

20. června 2007 v 13:39 | Monča |  Magazines
S "cuando la fiesta" - prvními slovy temperamentního songu "When The Boys Come Into Town" - rozjíždí John v lesklém pestrém kostýmu velkolepou show. Divokými skoky pospíchá s kytarou v ruce na své místo nan okraji jeviště, kde se mu dostane bouřlivého uvítání od nadšených fanoušků. Hned se k němu přidává celé hlediště - a každý verš španělsko-anglického textu zpívá s ním. Vzápětí se na scéně, zaplavené jasným světlem z 240 reflektorů, objeví i ostatní členové velké rodiny. Jimmy, celý v bílém, přiskočí najednou k Maite a zezadu ji obejme kolem pasu. Maite se lekne a spontánně vyjekne - zatímco Jimmy nasadí ten nejnevinnější pohled. Od prvního okamžiku vládne v hale příjemně uvolněná atmosféra. Nikomu ani nepřijde, že se nad hlavami deseti tisíců fanoušků vznášejí dvě kamery, zavěšené na obrovských jeřábech, a snímají koncert Kelly Family live...
Při svém loňském vystoupení 5. a 6. listopadu v Paláci kultury a sportu v Ostravě-Vítkovicích natáčeli Kellyovi pod vedením amerického týmu producentů nevídaný živý koncert pro televizi a video. Chtěli své vystoupení nahrát v takové podobě, aby zaujalo i diváky v Americe. Proto si také - naprosto výjimečně (!) - vyhradili celý jeden den na zkoušení. Potřebovali vybrat nejlepší pozice všech členů na jevišti kvůli kamerám, které je snímaly na obří videoplátno.
Ve 20.20 - po plané výhrůžce bombou - pak Kelly Family konečně zahájili svou show. Vítkovická hala vřela a praskala ve švech. Fanoušci si přišli na své - Kellyovi během obou koncertních dnů zazpívali a zahráli celkem 41 songů. Takovou porci muziky svým příznivcům už dlouho nenaservírovali.
Celý ostravský koncert Kelly Family v délce 104 minut se natáčel na video a v současné době vychází v západní Evropě jako komplet dvou videokazet s názvem "Growin' Up - The Concert In East Europe." Doufejme, že se tyhle nosiče brzy objeví i na našem trhu.
Část jedinečného ostravského vystoupení se ale v těchto dnech objevuje i ve zvukové podobě: Kellyovi právě vydali nové dvojalbum s názvem "Live Live Live". Dvojcédéčko zahrnuje třicet starších i nových písniček, mezi nimi také několik zajímavostí, například písničku "An Angel" - verzi z roku 1995. Ta byla natočená ve švýcarském Curychu krátce před tím, než Angelo přišel na čas o hlasivky. Fanoušky jistě potěší, že tato albová novinka právě dorazila i na český trh.
Momentálně pracují Kellyovi v Irsku na zbrusu novém albu.
2. července od 19 hodin bude devět hrajících a zpívajích sourozenců hostit brněnská hala Rondo.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama