Září 2007

Weihnachten 1995

28. září 2007 v 13:36 youtube
Weihnachten für alle 1995
Part I
Peces 1995 s Carlosem Itoiz a jeho dcerou Maite Itoiz
Part II
A ještě jednou Carlos a Maite + Kathy, Paddy a John.
Jestlipak už tehdy měl Johnny zálusk na Maite? Nebo že by obráceně? :-)))))))
Guitars solo:
Part III
Part IV
Part V
First Time
Part VI
Part VII
Part VIII
Part IX
Tak a konečně je to celý :-)

Kelly Family v Praze

27. září 2007 v 14:21 youtube
Dala jsem na youtube videjko, jak kdysi dávno navštívili Kellys Prahu :)
Ale bohužel ta kvalita je fakt hrozná, sorry.
Ale zase na druhou stranu pokud to někdo ještě neviděl, tak by ho mohlo potěšit i tohle;-)
V té druhé části nakonci, nejde ani rozumnět, co tam říkají. A protože já to mám na VHS a tam je to OK, tak vám ty věty, kterým jde špatně rozumnět vypíšu tady:
"Díváme se dolů a napadá mě, zůstane jim v paměti aspoň malý, maličký obrázek naší Prahy? A bude to Staroměstké náměstí nebo Nova a nebo tváře fanoušků někdy dojemně čitelné."
"A přitom neměli bychom jim spíše trochu závidět? Srdce na dlani, jejich nadšení pro věc a vstřícnost se kterou by se rozdali?"
"Někdy bych už měl tendenci brát to jako samozřejmost," řekl mi Joey, "ale bez nich bychom nebyli nic."
"Tak tedy nashledanout na podzim Kelly Family."

Čágo Belo Kelly Family

24. září 2007 v 14:36 | Monča :-) |  Magazines

Angelo zpívá o své ztracené lásce

24. září 2007 v 14:12 Magazines
Pohádkový les je zahalen mlhou. Hustou spletí zeleně se jen ztěží prodírají sluneční paprsky. Pod mohutnými starými stromy stojí zasněný Angelo. Má sklopenou hlavu, zavřené oči a ruce zkřížené na prsou. Pomalu zvedá hlavu, smýtnýma očima pohlédne přímo do kamery a neuvěřitelně procítěně začíná zpívat: "Everytime I look at your face, I get this feeling, everytime I look in your eyes, it starts healing, everytime we walk side by side, I get this feeling, because it's love" (pokaždé, když se podívám do tvé tváře, mám najednou tenhle pocit, pokaždé, když se podívám do tvých očí, se uzdravuju, pokaždé, když se procházíme bok po boku, mám najednou tenhle pocit, protože to je láska...)
Touto romantickou scénou začíná klip k novému singlu Kelly Family "Because It's Love", baladě, kterou střídavě zpívají Angelo a Paddy - podobně jako předchozí hitovou jedničku Kelly Family "I Can't Help Myself". Je to první zbrusu nový song, který irská sourozenecká parta letos vydává. Písnička je předzvěstí připravovaného alba Kellyových, které by mělo spatřit světlo světa během několika týdnů. Patnáctiletý Angelo zkomponoval skladbu před rokem. "Milostný song popisuje moje skutečné pocity," prozrazuje, "text jsem napsal krátce předtím, než jsme se nastěhovali do našeho irského domu. Byl jsem zrovna šíleně zamilovaný do jedné stejně staré holky."
Své city k téhle dívce přenesl tehdy v melancholické náladě na papír. Angelo říká: "Seděl jsem sám ve svém pokoji a slova mi šla přímo od srdce. Přidal jsem k ním melodii a hned jsem ji vybrnkával na kytaru. Potom jsem skladbu natočil na kazetu. O pár měsíců později, když jsme si se sourozenci chtěli vzájemně přehrávat nové písničky, jsem si na kazetu vzpomněl. Neměl jsem ale žádný refrén. Chvilku před tím, než jsme si společně sedli, mě napadly řádky, 'because it's love, yes, it's love, oh, it's love'. Všem se písnička hned zalíbila."
Romantické lesní scény se natáčely nedaleko Bonnu, kde se Kellyovi dočasně ubytovali. V klipu k songu "Because It's Love" uvidíme i živé nahrávky. Ty vznikly při koncertech pod širým nebem ve Stuttgartu a Brémách, kde Kellyovi představili tuhle skladbu poprvé živě. Paddy říká: "Vždycky si takhle předem otestujeme, jak nové skladby posluchače zaujmou."
Klip nevypráví žádný konkrétní příběh, ale ukazuje Kelly Family z romantické stránky. Kellyovi filmovali také v belgickém středověkém městě Bruggy, které je přezdíváno Benátkami severu: Na člunu plují kanály malebného města, zpívají před radnicí a před nádhernou fontánou. Angelo říká: "Tentokrát jsme schválně nepoužili žádné nákladné kostýmy, a dokonce jsme se vzdali náročných dějových scén jako třeba ve 'Fell In Love With An Alien' a 'When The Boys Come Into Town'. Chtěli jsme prostě natočit jednoduchý, náladový klip - a myslím, že se nám to povedlo."
Maite se v klipu po delší době objevila bez sádry. "Doufám, že už brzy budu úplně fit," usmívá se. "Ten hloupý úraz se mi stal při focení na obal nového singlu a alba. Snímky jsme pořizovali v terasovité vinici. Bylo už dost pozdě a já jsem ve tmě přehlídla jeden schůdek. Zvrtla jsem si nohu a skutálela se dolů. Odnesla to pravá noha. Diagnóza zněla hrozně: natržené vazy na třech místech, natržená šlacha a chrupavka. Hned druhý den mě operovali. Tři týdny jsem pak musela chodit se sádrou na noze. Pak už mě to tak otravovalo, že jsem si ji nechla předčasně sundat a teď musím ještě nějakou dobu nosit aspoň lehkou dlahu," vypráví.
Ona skutečná dívka, do které se Angelo zamiloval, se v baladickém klipu neobjeví. Místo ní několikrát zahlédneme křehkou baletku, kterou si Angelo vybavuje ve svých představách. Angelo s šibalským úsměvem vysvětluje: "Fanynky by možná chtěly vědět, jak vypadala ta dívka, do které jsem se tentkrát zakoukal. Věřím ale, že všichni pochopí, proč to nechci prozradit. Navíc je to dnes už všechno pryč. Zpívám tuhle skladbu pro všechny zamilované, pro všechny naše fanoušky a věřím, že až ji uslyší, budou šťastní..."

Velcí andělé

24. září 2007 v 10:54 | Ajinka :) |  Magazines
Super článečky. Velké díky Ajušce :)

Kelly Family 2007

12. září 2007 v 11:58 youtube
Chartshow 07.09 2007., First Time
Dortmund, Morrigan 08.09.2007

Tears

3. září 2007 v 15:31 | Emi |  youtube