Říjen 2007
Máte favoritní song z OVER THE HUMP?

23. října 2007 v 11:12 | Emi |  Anketa
Over the hump je z roku 1994. Je to dlouhá doba, ale připadá mi jako by ho vydaly před 14 dny. Bylo to moje první album (tehdy kazeta). A pokaždé, když si ho zapnu, tak ve mě vyvolá vzpomínky na dobu, kdy mi bylo nejlíp - bezstarostná puberťačka zblázněná do skupiny The Kelly Family.
Miluji písničky First Time, Baby Smile, Ares Qui, Roses Of Red, An Angel....
Ale moje srdcová záležitost je jednoznačně FIRST TIME.
Patricia má hodně krásných songů, ale tenhle je bomba :-))))))

Adam aus Boston ist der 10. Kelly

23. října 2007 v 10:53 | díky díky díky moja Ajuška ;-) |  Magazines

Patrick Kelly

22. října 2007 v 12:04 | Emi |  youtube
Další videjko ;-)

Best Of Kelly Family 10 years 1988-1998 (part I)

22. října 2007 v 11:35 | Thomas Stachelhaus (DÍKY RADUŠCE;-)) |  Magazines
Angelo und Maite zur Zeit von "Street-Life" in typischer Pose bei einem Konzert im Kelly Family Zelt 1988.

Která je nej?

18. října 2007 v 14:10 Anketa
Wow je vůbec jedno z mých nejoblíbenější alb a tak by mě zajímalo, která písnička z tohoto alba se vám nejvíc líbí.
Mě osobně zaujala píseň Too Many Ways. Johnův hlas je tady naprosto úžasný.
Budu se těšit na vaše reakce ;-)

Angelo v Brně

18. října 2007 v 14:02 | Mladá fronta dnes |  Magazines
15.10.2007

Z Angelovy kapely si v Brně vystřelili

Brno - Člen kdysi populární rodinné skupiny Kelly Family Angelo (na snímcích) včera přesně ve dvacet hodin zahrál první skladbu se svou kapelou v brněnském Faválu.
Dlouhovlasý muzikant, Ir žijící v USA, producent a otec tří dětí si klub vybral na doporučení svých kolegů z branže, kteří nedaleko brněnského výstaviště vystoupili dříve.
"Do Brna dorazil včera kolem sedmé hodiny ráno," prozradil za Favál Standa Mělníček. Cesta z polské Wroclawi, kde Kelly hudební show spustil ze soboty na neděli, ho natolik zmohla, že i s kolegy dospal probdělou noc v zaparkovaném dvoupatrovém autobuse. Už o dvě hodiny později na něho u bran brněnského Faválu čekaly první fanynky. "Skupinka se na pětadvacet až třicet lidí rozrostla kolem poledne," řekl Mělníček.
V zaplněném sále na Angela čekaly hlavně dívky. Právě ony si mohou pamatovat nejslavnější hudební vlnu Kelly Family, která Evropu i USA zaplavila před deseti lety hity I Can't Help Myself nebo An Angel, v níž se právě Angelo, nejmladší ze dvanácti sourozenců, poprvé zaskvěl. Včerejší publikum však současnou Angelovu produkci znalo.
Brněnští organizátoři si po domluvě s Angelovým managementem z kapely lehce vystřelili. "Zavedli jsme kluky do menšího sálu a řekli jim, že večer vystoupí právě tady," uvedl k malé léčce Mělníček.
Do nabízených prostor by se ovšem stěží vešlo šedesát lidí. Kapela se nejprve nezmohla ani na slovo, ale poté hbitě začala přeměřovat pódium, aby na něj mohla vyskládat nástroje. "Když jsme je po chvíli zavedli do velkého sálu, očividně se jim ulevilo," smál se pořadatel.
14.10.2007

Angelo Kelly vyměnil folk za rock

Člen legendární rodinné skupiny Kelly Family prozrazuje, kdo je dnes jeho hudebním idolem

Brno - Příjemní Kelly vyloudí na spoustě tváří hudebních fanoušků spiklenecký úsměv. Projev a dlouhé vlasy - typické pro celou rodinu - dokonce inspirovaly k parodickému videoklipu Gábinu Osvaldovou s Markem Vašutem. Zpívající rodina Kelly Family si svou největší slávu užila před deseti lety.
Angelovi, jednomu z dvanácti sourozenců, se na sólové dráze daří až v posledních dvou letech. Plavovlasý otec tří dětí přijíždí v neděli se svým koncertním programem do brněnského klubu Favál, aby publiku dokázal, že už dávno není folkař v oblečku podobném šatům bájných hobitů. "Změnil jsem se a je to znát," říká AngeloKelly.

* Proč jste Brno zařadil do svého turné, když je zcela mimo trasu a není ani hlavním městem země?

V České republice jsem v posledních letech vystupoval několikrát. Chodí hodně fanoušků. Odskočím si sem z Polska, kde také vystupuji.

* Vnímáte rozdíly mezi publikem z Brna a pražskými fanoušky? O Brňanech se říká, že jsou vřelejší...

Rád bych tomu věřil, ale zatím to nemohu posoudit. Když jsem vystupoval v Praze, byli tam samozřejmě lidé z Prahy, ale i z celé republiky. Proto nemůžu přesně říct, jestli dokážu poznat publikum z Brna, nebo tedy to, které chodí na moje koncerty v Brně. Vídám mnoho lidí, ale připadají mi jako jeden velký dav, který si koncert užívá. Obecně je publikum v České republice výbušné, užívá si hudbu, tančí, skáče, zpívá všechny písně, které zná. V porovnání s ostatními zeměmi si vystoupení užívá do poslední chvíle, jinde lidé po koncertě zatleskají a poklidně odejdou. Tady party teprve začíná.

* Management trval na tom, že budete vystupovat právě na Faválu, kde koncertují rockové kapely, metalové party, ale i hip-hopeři.

Zeptali jsme se několika kolegů z jiných kapel a oni nám Favál doporučili. Hudba, kterou v současnosti skládám, je stejně více rocková, než bývala dříve.

* Podle fotek to stále vypadá na poklidný pop, pak se ale na vašich stránkách dají najít snímky, na kterých po pódiu divoce skáčete.

Píšu si skladby sám, mám skvělou kapelu a dohromady řádíme při rockových peckách. Zároveň mě ale ovlivňují Bob Dylan a třeba skupina Rage Against the Machine, ale i Damien Rice. Nezáleží na tom, jakým žánrem se inspirujete, důležité je mít co říct.

* Myslíte si, že právě mix písničkářství, rokenrolu a heavy metalu dokonale vyhovuje vašemu vyjadřování, nebo stále hudebně rostete?

Doufám, že růst nikdy nepřestanu. Protože to jediné, co si jako umělec přejete, je růst dál. Jsem jednoznačně jiný člověk, než kterým jsem byl před deseti lety, a věřím, že budu zcela jiný i o deset let později. Má hudba se mění se mnou a mám obrovské štěstí, že se mnou spolupracují lidé, kteří si moji hudební proměnu užívají stejně jako já. Samozřejmě se ale stane, že narazím na známé, kteří mi řeknou: To je škoda, že už neděláš to, cos dělal dřív.

* A co jim na to odpovíte?

Řeknu O. K. Nemůžu ale dělat hudbu jen pro lidi. Nejprve ji musím dělat pro sebe, abych dokázal přesně vyjádřit to, na co myslím. Říkám tomu osobní terapie. A když jsem spokojený, lidi to poznají a reagují. A když ne? Tak tomu zase říkám pech.

* Dokážete popsat největší rozdíl mezi Angelem Kellym v roce 1995, který dobyl kromě Evropy a USA i miliony dívčích pokojíčků, a tím, který vystoupí v neděli v Brně?

Je to dlouhá doba, Mám ženu, tři děti, sám jsem přestal být dítětem... (směje se). Mám vlastní firmu, která produkuje alba, připravuji turné.

* To vše se ale člověk může dočíst ve vašem životopise. Když jsem se do něj dívala, napadlo mě, že vás mohly ovlivnit tři nezávislé linie: stěhování, kterého jste si na trase Německo, USA, Holandsko, Irsko a Německo užil požehnaně, hudební přechod z folku k rocku a především rodina. Který motiv převažuje nejvíc?

Jednoznačně rodina, která je pro mě nejdůležitější.

* Vy sám máte tři děti. Jsem jen o tři roky mladší než vy, a taková představa mě doslova děsí...

Vážně? Dětí se přece nemusíte bát. Chápu, že se vám může zdát těžké si nyní pořídit děti, nejste státem dostatečně finančně motivovaná. Jenže já jsem ve velké rodině vyrůstal a pro mě je výchova dětí tou nejpřirozenější věcí, kterou jsem si kdy mohl představit. Jsem neskutečně šťastný.

* Takže je pro vás na prvním místě před hudební branží?

Navěky první. Hudbu mám sice jako komunikační kanál, ale bez rodiny bych neměl tolik témat, o které se můžu podělit. Mí blízcí mě natolik ovlivnili a změnili. Jen si to představte, první dítě se mi narodilo, když mi bylo devatenáct let.

* Mám-li být upřímná, to mi nepřipadá zcela normální.

Svoji ženu znám od svých devíti let, v sedmnácti jsme spolu začali chodit. Nikdy jsem si nemyslel, že mít děti tak brzy, je chyba.

* V tak úzkém vztahu je asi zbytečné ptát se, zda děti umí texty vašich písní.

Samozřejmě je znají. Jezdí se mnou na turné velmi často, protože se snažíme se ženou a dětmi trávit co nejvíce času společně.

* Přijedou i v neděli?

Ne, bohužel. Musí chodit do školy a nestihly by pondělní výuku. Minulý týden se mnou rodina byla na šňůře v Dánsku a Norsku, protože děti měly volno. Dokonce si turné plánuju i tak, aby vycházelo převážně na svátky, dny volna a školní prázdniny.

* Někteří hudebníci tvrdí, že uberou na "tvrdosti", když se jim narodí děti. Jak poslouchám, tak vy jste skutečně pravý opak.

Podle mne většina hudebníků nedělá rockovou hudbu z přesvědčení. Kvůli image se snaží u toho alespoň tvrdě vypadat. Pro mě se stala rocková hudba způsobem projevu se skutečným smyslem. Můžu mít deset nebo patnáct dětí a zůstanu dobrým rockerem. Na počtu potomků přece nezáleží. Můžu zpívat třeba skvělé blues právě proto, že vím, jaké to je starat se rodinu, být trochu pod tlakem, když se pro ně snažím dostat to nejlepší. Má rodina byla hippies, objeli jsme celý svět, viděli jsme spoustu zemí, spoustu lidí, ulic. To pro mě znamená rokenrol. Dneska lidi stojí před zrcadlem, na rokenrol si akorát hrají a stávají se kreslenými manga figurkami v populární kultuře.

* Takže budete rád, když mezi lidmi uvidíte fanoušky, kterým bylo před deseti lety dvanáct, hltali fenomén Kelly Family a nyní budou pod pódiem stát s vlastními dětmi?

Jsem rád, že fanoušci nevidí dobu před deseti lety tak vzdálenou, jak může například připadat mně. Přijetí bude klidnější a vyhneme se výkřikům: Miluju tě, Angelo!

* Věřte nebo ne, ale organizátoři z Faválu mi prozradili, že po uveřejnění informací o vašem koncertu na internetových stránkách se jim ozvalo několik fanynek. Ty jim vyhrožovaly, že si fyzicky ublíží, když neseženou vstupenky na váš nedělní koncert.

Ne, vážně se to stalo? Ty jo. Fakt nevím, co na to říct. Šokující... Nevím, jestli se mám smát, nebo to brát vážně. Vím, že stále existují lidé, kteří naši hudbu mají rádi, baví se při ní, ale chovají se jinak. Už jim dávno není třináct let, neomdlívají v prvních řadách. Mají své rodiny, partnery. A taky chodí i víc mužů.

* Kdybyste se mohl vy postavit do davu lidí, kteří dychtivě čekají na hudební hvězdu, komu byste dal přednost?

Rád bych viděl alespoň jeden koncert Bruce Springsteena, který vyráží na turné. To bych si opravdu přál.

***

"V jiných zemích lidé po vystoupení zatleskají a poklidně odejdou. Tady party koncem koncertu teprve začíná."

"Dneska lidi stojí před zrcadlem, na rokenrol si hrají a stávají se kreslenými figurkami v populární kultuře."

* Angelo Gabriele Kelly
23. 12. 1981

AngeloKelly se narodil ve španělském městě Pamplona jako nejmladší z dvanácti sourozenců. Poprvé se na jeviště postavil již ve dvou a půl letech. Ve sedmi letech se Angelo začal učit hře na kytaru a bicí soupravu, v osmi složil svoji první píseň. Kariéra Kelly Family se naplno rozjela v roce 1993, kdy skupina prodala přes tři sta tisíc nahrávek. Dvanáctiletý Angelo se stává jedním z frontmanů, sourozence doprovází převážně na kytaru. Pouze jediný rok trvalo kapele, než s Angelem v čele dobyla žebříčky hitparád se skladbou An Angel. Následujícího alba s názvem Almost Heaven se prodalo již pět milionů kusů. Období největšího úspěchu si odjela rodina užívat do Irska. Právě tam Angelo propadl lásce ke koním a k bubnování. Lekce hry na bicí mu dával Billy Cobham. V roce 2001, kdy se po tříleté pauze Kelly Family vrátili do studia, Angelova snoubenka porodila prvního potomka. Druhé dítě se narodilo o rok později. Před dvěma lety se Angelova kariéra posunula dál - sám produkuje desky kolegům z branže, naplno se pouští do koncertní šňůry s rodinou a připravuje sólové turné na bicí. Žení se s partnerkou Kirou. Teprve loni Angelo vydává svůj sólový debut. Před jeho uvedením na trh se Angelovi narodilo třetí dítě.

Paddy v akci :-)

16. října 2007 v 15:33 | Emi |  Magazines
Zkusila jsem udělat něco podobného jako Maddy :-)
Snad se to bude aspoň trošku líbit ;-)
Nééé, ten svetr nedám, je můj nejoblíbenější......
... kdyžtak si vyberte něco z tohohle :-)
Aaaauuuu asi bych měl pro příště vysvětlit rozdíl mezi Take My Hand a Break My Hand!
Ty vlasy....... stejně je jednou ostříhám
Jéééé a můžu si ji brát sebou do vaničky?
No to je pach.........
.... kdepak na moje nožky nedám dopustit. Ty mi voní :)
Kudy tudy??????????
Uuuf, kterej vtipálek mi to zase zablokoval papírky????? Až já ho chytím!!!
Pojď na mou hruď :-)
A jéje, že by mi rostl zub?
Já takhle uklízím běžně, ani jsem si nevšiml, že mě někdo fotí :-) hahaha

Cesty Kelly Family

15. října 2007 v 12:54 | Ajuška |  Magazines